Zagrijavanje u Dugom Selu U posljednjoj probi prije derbija s Lokomotivom Podravka Vegeta prošetala je Dugim Selom i u 17. kolu 1. HRL za žene pobijedila Dugo Selo 55 s 21:39 (7:21). Nakon početnih 0:11 prvi gol domaće su zabile tek u 17. minuti. Kapitanović je do tog vremena imala 8 obrana od 9 udaraca. Ukupno je obaranila 11, a u 20 minuta primila je samo jedan gol. Ocjena trenera Trajkovskog je da je Kapi branila fantastično.

Zagrijavanje u Dugom Selu Svaka od tri golmanice dobila je po 20 minuta. Jukić i Ećimović imale su tri odnosno dvije obrane. Raspucale su se vanjske igračice: Vidak 7, Ihnjeva 6, Dežić 4, T. Petika 3, Mrđen i Franušić po 2 i Toth 1, ukupno 25. Efikasne su bile i Debelić (5) i Džono (3), krila 6 golova: Turk 3, Horvat 2, Karlovčan 1.

Podravka Vegeta s utakmicom više preskočila je Lokomotivu za dva boda i sada je do 15. ožujka vodeća. Tada će derbi odlučiti o prvakinjama. Cilj je zadržati se na tom mjestu do kraja prvenstva.

Zagrijavanje u Dugom Selu UTAKMICA 17. KOLA 1. HRL ZA ŽENE

DUGO SELO 55 – PODRAVKA VEGETA 21:39 (7:21)

DUGO SELO – Gradska sportska dvorana. Gledatelja: 250. Suci: Ivan Luketić i Lovro Tomović (0ba Rijeka). Nadzornik HRS-a: Boris Crnojević (Kutina)

DUGO SELO 55: Budić (13+0), Pavić (-); Ljubić 1, Mamić 4(1), Čember 3, Grebenar, Radovac 2, Kantura 1, Slišković, Bebek, Marjančić 3, Galić 2, Svetec, Franjić 2, Rokavec 4(1), Mikulić. TRENER: Nenad Plašič

PODRAVKA VEGETA: Jukić (3+0), Kapitanović (11+-), Ećimović (2+); Turk 3, Dežić 4, Karlovčan 1, Popović, Toth 1, Džono 3, Mrđen 2, Franušić 2, Vidak 7, T. Petika 3(1), Horvat 2, Ihnjeva 6, Debelić 5. TRENERICA: Snježana Petika.

SEDMERCI: Dugo Selo 55 2(2), Podravka Vegeta 1(1).

ISKLJUČENJA: Dugo Selo 55 0 minuta, Podravka Vegeta 8 minuta (Dežić 2+2, Toth, Mrđen).

IGRAČICA UTAKMICE: Ivana Kapitanović (Podravka Vegeta).