Antonia Jukić, prva vratarka u nastavku prvenstva // Foto Ivo Čičin-MašanskerNAJAVLJUJE // Ivo Čičin-Mašansker

Ovog rukometnog vikenda Podravkine ekipe raznih kategorija odigrat će sedam utakmica, šest prvenstvenih (u Umagu, Koprivnici i Cerni) i jednu prijateljsku (u Bjelovaru).

Podravka Vegeta u lovu je na još dva boda, u 12. kolu 1. HRL za žene gostuje u Umagu.

Utakmica Umag – Podravka Vegeta igrat će se u subotu 11. veljače u Školskoj sportskoj dvorani u Školskoj ulici 14 s početkom u 18 sati.
Određeni su suci utakmice. To su Igor Hunjadi i Marijo Zečević iz Zagreba te nadzornik HRS-a Željko Živec iz Sesveta.

Ostali susreti 12. kola: Dalmatinka – Arena, Zrinski – Bjelovar, Trešnjevka – Zamet, Dugo Selo 55 – Split 2010, Koka – Sesvete Agroproteinka.

Lokomotiva je utakmicu s Osijekom odigrala unaprijed i pobijedila sa 41:12.

Parove i tablikcu vidi na:

PODRAVKA LINO U SUBOTU U 16 UGOŠĆUJE VUKOVAR

U 12. kolu 2. HRL za žene sjever Podravka Lino domaćin je ekipi Vukovara. Utakmica će se igrati u sportskoj dvorani Gimnazije Frana Galovića u Koprivnici u subotu 11. veljače s početkom od 16 sati.
Suci utakmice su Dalibor Feletar (Bjelovar) i Igor Rendulić (Kutina). Nadzornik HRS-a je Dragan Hajtić (Bjelovar).

Ostali parovi 12. kola: Zelina – Brod, TVIN Virovitica – Bjelovar 2, KTC – Darda, Pitomača – Đurđevac, Baranja – Đakovo.

Tablicu i parove vidi na:

MLAĐE KADETKINJE (DVIJE EKIPE) IGRAJU U CERNI

Rukometni klub Multinorm Cerna domaćin je 6. kruga 1. HMKRL (mlađe kadetkinje). Turnir će se igrati u nedjelju 12. veljače u Školskoj sportskoj dvorani u Cerni s početkom u 14 sati.

Raspored utakmica

14,00 Podravka 2 – Darda

15,00 Podravka 1 – Multinorm

16,00 Darda – Podravka 1

17,00 Multinorm – Podravka 2

PRIJATELJSKI SUSRET // DJEVOJČICE PODRAVKE 5 GOŠĆE RADNIČKOG ŠPORTSKOG DRUŠTVA BJELOVAR

Djevojčice Podravke 5 rođene 2006/2007. u subotu 11. veljače igraju prijateljsku utakmicu s RŠD Bjelovar u Bjelovaru.

Utakmica se igra u sportskoj dvorani Prve osnovne škole Bjelovar od 13 sati.