Dugo Selo 55 -Podravka Vegeta // Foto Ivo Čičin-MašanskerPodravka Vegeta prošla je neokrznuta kroz Dugo Selo, ali u utakmici koja je apsolutno zadovoljila tempom, zalaganjem i pozitivnim pristupom obje ekipe. Koprivničanke su pobijedile 23:32 (11:16) i tako su i nakon 4. kola bez gubitka boda.

Prvo poluvrijeme prošlo je u obostrano čvrstoj i hrabroj igri. Dugo Selo dobro se držalo, igračice su bez kompromisa pucale iz vanjskih pozicija. Zbog promašaja zicera gošći, domaće su održavale kakvu-takvu razliku, ali kvaliteta je bila na Podravkinoj strani.

Dugo Selo 55 -Podravka Vegeta // Foto Ivo Čičin-MašanskerU prvom dijelu na golu Dugog Sela istaknula se Budić. U 30. minuti, uz negodovanje publike (skandiranje ”lopovi, lopovi”) isključena je iz igre Pavković zbog grubog prekršaja i potezanja odostraga Milošević u situaciji za postizanje gola sa crte. Rezultat poluvremena 11:16 za Podravku Vegetu.

I u drugom poluvremenu tempo se nije smanjivao, ali se razlika u korist gošći povećavala. Tome je pridonio slabiji učinak domaće golmanice, poneka njihova stativa i greda, ali na drugoj strani i veći učinak Podravkina napada i raspucane Milošević i Franković. Junački je cijelu utakmicu izdržala Dragica Džono. Kod Dugog Sela sve pohvale zaslužuje Lucija Marjančić.

UTAKMICA 4. KOLA 1. HRL ZA ŽENE

DUGO SELO 55 – PODRAVKA VEGETA 23:32 (11:16)

DUGO SELO – Gradska sportska dvorana. Gledatelja: 250. Suci: Marko Duspara i Hrvoje Rogić (oba Velika Gorica). Nadzornik HRS-a: Vladimir Peković (Varaždin).

DUGO SELO 55: Budić (10+0), Presker (-), Kuprešak; Lisjak 2, Kirin 1, Čamber 2, Grebenar, Radovac, Slišković, Pavković 3, Bebek, Marjančić 8(3), Galić 5, Peti 1, Remenar. TRENERICA: Tanja Plašić.

PODRAVKA VEGETA: Jukić (-), Kapitanović (6+0), Milenković (5+0); Nikšić 5, Dežić 4(2), Karlovčan, S. Šenvald 1, Krsnik 2, Milošević 5, Džono 5, Nemaškalo 1, I. Mrđen, Papac, Dragišić 1, Vidak 3, Franković 5(1). TRENER: Goran Mrđen.

SEDMERCI: Dugo Selo 55 4(4), Podravka Vegeta 3(3).

ISKLJUČENJA: Dugo Selo 55 4 minute (diskv. Pavković u 30′, Radovac), Podravka Vegeta 6 minuta (Milošević, Krsmik, S. Šenvald).

CRVENI KARTON: Andrea Pavković u 30′ (grubi prekršaj, potezanje odostraga).

IGRAČICA UTAKMICE: Dragica Džono (Podravka Vegeta).