Krim---Iuventa-// Foto ivo Čičin-MašasnkerU prvoj utakimici 3. kola u subotu poslije podne Krim Mercator i Iuventa Michalovce podijeili su bodove: svakoj ekipi po jedan. Završilo je neriješeno 37:27 (21:18), iako je Krim imao prednost pretežitim dijelom utakmice. Bilo je puno prekršaja, pa otud ukupno 24 minute isključenja.

Krim---Iuventa-// Foto ivo Čičin-MašasnkerU zadnjoj minuti Vesna Milanović Litre zabila je gol za vodstvo od 37:36, ali je na drugoj strani u zadnjoj sekundi susreta dosuđen sedmerac za slovačku ekipu. Kako je susret završen neriješen odlučivala je ukupna gol-razlika, a ta je bila u korist Krim Mercatora (-16), Iuventa je imala lošiji skor (-26). Tako je Krim Mercator osvojio 3. mjesto, Iuventa Michalovce je četvrta.

Najbolja igračica bila je Tetyana Trehbova, dala je 13 golova i kandidat za prvog strijelca.

PRVA UTAKMICA 3. KOLA 10. BEPOVA MEMORIJALA

KRIM MERCATOR – IUVENTA MICHALOVCE 37:37 (21:18)

KOPRIVNICA – Sportska dvorana gimnazije Frana Galovića. Gledatelja: 100. Suci: Davor Lončar i Zoran Lončar (oba Hrvatska).

KRIM MERCATOR: Stefanišuin (-), Marinček(6+1), Pandžić (8+0); Jurič, Luković 1, Milanović Litre 8, Mavsar 10(2), Avbelj, Bajramoska 6, Beganović 2, Omoregie 2, Zulić, Barič 6(2), Obradović 2, Zrimšek 1(1). TRENERICA: Marta Bon.

IUVENTA MICHALOVCE: Lafuente-Alvarez (11+1), Gubikova (-), Medvedova (2+0); Kucher 5, Holešova 3, Kišikova 3, Rebičova 2, Habankova 4, Nagyova 4, Wollingerova 1, Dziurova, Černova 2, Trehubova 13, Levčenko. TRENER: František Urban.

SEDMERCI: Krim Mercator 6(5), Iuventa Michalovce 6(4).

ISKLJUČENJA: Krim Mercator 16 minuta (bajramoska 2+2+2, diskv. u 57′,Luković, Mavsar, Omoregie, Obradovič, Zrimšek), Iuventa Michalovce 8 minuta (Alvarez, Kišikova, Habankova, Wollingerova).

CRVENI KARTON: Marjeta Bajramoska (Krim Mercatzor), treće isključenje u 57′.

IGRAČICA UTAKMICE: Tetyana Tehubova (Iuventa Michalovce)Krim---Iuventa-// Foto ivo Čičin-Mašasnker