Rukometašice Podravka Vegete su na domaćem terenu u 10. kolu 1.HRL za žene upisale svoju 9. pobjedu u prvom dijelu sezone svladavši Trešnjevku 38:16 uz rezultat na poluvremenu 17:10. Dominantna je u prvom poluvremenu i jedan dio drugog poluvremena bila Maria Holešova koja je upisala 7 sjajnih pogodaka, većinom iz kontri, a s po četiri pogotka slijede ju i krila Korina Karlovčan i Ana Turk. Na vratima Podravka Vegete danas su svoju minutažu dobile i opravdale Antonia Tucaković i Magdalena Ećimović.

IMG 5868 1600x1200

Trener Zlatko Saračević iskoristio je priliku i izrotirao sve igračice, a danas je odmarala vratarka Jovana Risović koja nije bila u sastavu. Bez sumnje u rezultat u cijelih 60 minuta ova je utakmica bila je priprema za nadolazeću važnu utakmicu 6. kola EHF Lige prvakinja protiv Gyori Audi ETO KC.

IMG 5833 1600x1200

Sastav RK Podravka Vegeta: Antonia Tucaković, Nikolina Zadravec 3, Ana Turk 4, Maria Holešova 7, Korina Karlovčan 4, Elena Popović 1, Selena Milošević 3, Dragica Džono 3, Dejana Milosavljević 2, Lea Franušić 2, Magdalena Ećimović, Tena Petika 2, Natalia Chigirinova 1, Alena Ikhneva 2, Ana Debelić 3 , Karyna Yezhykava 1