Podravka Vegeta - Zamet // Foto Ljerka Vresk Podravka Vegeta u 19. kolu 1. HRL za žene svladala je riječki Zamet s 30:17 (17:10). Utakmica je igrana danas poslije podne (subota) u gimnazijskoj sportskoj dvorani u Koprivnici. Već u prvom poluvremenu bilo je jasno tko je gazda na utakmici, a osobito su efikasne bile Vidak i Nemaškalo. Pogotovo Vidak s ukupno 11 golova od 13 udaraca.

Podravka Vegeta - Zamet // Foto Ljerka Vresk U drugom je dijelu potvrđena uvjerljiva pobjeda s 13 razlike, usprkos ukupno 16 tehničkih grešaka (Zamet 12). Loš je bio učinak gostujućih vratarki: Lopac-Škrinjar jednu od 18, Toskić dvije od 15.Za 1. ekipu nastupile su i članice Podravke Lino Magdalena Horvat (lijevo krilo) i Elena Popović (kružna napadačica), kako bi se sastav popunio barem do broja od 15 igračica, jer zbog ozljeda izvan stroja su Dragica Džono i Selena Milošević.

Podravka Vegeta - Zamet // Foto Ljerka Vresk UTAKMICA 19. KOLA 1. HRL ZA ŽENE

PODRAVKA VEGETA – ZAMET 30:17 (17:10)

KOPRIVNICA – Sportska dvorana Gimnazije Frana Galovića. Gledatelja: 100. Suci: Robert Magić i Sandro Špiranec (Trnovec Bartolovečki). Nadzornik HRS-a: Marijan Mraz (Trnovec Bartolovečki).

PODRAVKA VEGETA: Jukić (9+0), Kapitanović (-), Hajduk (6+-); Zadravec 2, Horvat 2, Dežić 4, Karlovčan 1, Popović, Krsnik 2, Nemaškalo 5(1), I. Mrđen, Vidak 11(1), Pavlović 2, Gugić 3(1), Debelić. TRENER: Goran Mrđen.

ZAMET: Lopac-Škrinjar (1+0), Toskić (2+0); Paurević, Dundović, Plahinek 1(1), Troskot, Milosavljević, Brkljača 1, Jelenović 4, Bukvić, Stanić 2, Jurčić 5, Visković 1, Kalčić 2, Dobrić 1. TRENERICA: Adrijana Prosenjak.

SEDMERCI: Podravka Vegeta 3(3), Zamet 1(1).

ISKLJUČENJA: Podravka Vegeta 2 minute (Dežić), Zamet 4 minute Dundović, Stanić).

IGRAČICA UTAKMICE: Marijeta Vidak (Podravka Vegeta).Podravka Vegeta - Zamet // Foto Ljerka Vresk