Podravka 3 mala

U 2.krugu 1. hrvatske mlađe kadetske rukometne lige Podravka 3 je gostovala u Lipiku, a uz domaću ekipu snage su odmjerile i s djevojkama iz ŽRK Daruvar. Treći krug igra se 9. prosinca u Bjelovaru. 

Podravka 3 – ŽRK Lipik-ŠR Lipa 43:8 (18:6)

Podravka 3 – ŽRK Daruvar 38:12 (19:5)

Već iz samih rezultata utakmica vidi se da je to bilo jedno od lakših gostovanja na kojem smo u obje utakmice postigli pobjede s velikom razlikom u golovima. U svim segmentima igre (fizički,tehnički,taktički) bili smo nadmoćni u odnosu na suparnice, a to nije moglo proći bez prave „golijade“. Bez obzira na snagu protivnika nisam dozvolila opuštajući pristup, tako da se igralo pod punim gasom, uz učestvovanje u igri svih igračica iz zapisnika utakmicepriopćila je trenerica Đurđica Zečević

U ovom obilju golova, većinom postignutih iz brzih protunapada, sve igračice upisale su se u listu strijelaca, a prednjačila je Lana Strugar s 22 postignuta gola.

Podravka 3 (golovi zbrojeni): Sremec, Međurečan 2, Jagustin 8, Dedi 4, Đuranek 6, Hrupec 6, Švenda, Balaško 8, Galinec, Žganjar 5, Lukša, Perić 10, Megerle 3, Strugar 22, Sever 7