44546763 340374536725013 5065907573375369216 n

U 5. kolu 1. HRL za žene rukometašice Podravka Vegete gostovale su u Umagu kod istoimenog kluba, a u Koprivnicu se vraćaju s visokom 6. prvenstvenom pobjedom 18:42 (9:22) na poluvremenu. Veći dio prvog poluvremena vrata Podravka Vegete čuvala je Antonia Tucaković, a nakon toga minutažu dobivaju i Magdalena Ećimović te Jovana Risović. Iako su naše cure u utakmicu ušle pomalo usporeno brzo su nabile tempo protivnicama koji je već do kraja prvog poluvremena za Umažanke bio nedostižan. U prvom poluvremenu je pogocima prednjačila Maria Holešova koja ih postiže čak 5, a s četiri ju slijedi Milošević. Saračevićeve odabranice na poluvrijeme idu s visokom prednošću od +13 i rezultatom (9:22). Trener Saračević i ovoga puta ima mogućnost rotirati sve igračice iz sastava pa su u drugom poluvremenu minutažu dobile Zadravec, Karlovčan, Franušić, Popović i Petika koje su dobivene minute i opravdale. Posebno je raspoložena u drugih 30 minuta bila Korina Karlovčan sa 6 pogodaka, a učinak Natalie Chigirinove raste u drugom poluvremenu do visokih 5 pogodaka. Jedina igračica koja je danas odmorila bila je Karyna Yezhykava, a cure se vraćaju u Koprivnicu i pripremaju se za još dvije prvenstvene utakmice koje ih na domaćem terenu čekaju već ovog vikenda.