foto web 1

Podravka 2 Lino je u subotu gostovala u Varaždinu su odigrale utakmicu 8. kola 2.HRL sjever za žene s ekipom Koke 2 uz rezultat utakmice 33:24, poluvrijeme 12:12.

Ni u utakmici s Kokom 2 nismo imali šanse osvojiti bodove. Tek smo u prvom poluvremenu mogli parirati ekipi Koke čije glavne igračice još nisu postigle radnu temperaturu vjerojatno zbog umora od odigrane utakmice dan ranije u sklopu Challenge Kupa. U drugom poluvremenu igra prvih dvadesetak minuta bila je izjednačena nakon čega slijedi naš veliki pad. Ispadanje lopti, netočna dodavanja, šutiranje u golmanicu i u isti golmanski kut. Slabiju igru u obrani domaća ekipa je nemilosrdno kažnjavala preko Lončar, Bartolić i Mrazović. Malo opravdanje za lošiju igru je činjenica da smo ovaj tjedan održali samo dva zajednička treninga na kojima nismo mogli računati na golmanice. Problem je to koji nas prati od početka sezone. S obzirom da smo i ovu utakmicu odigrali bez Josipe Josipović evidentno je da njezin izostanak predstavlja za nas veliki hendikep – priopćila je za službene stranice trenerica Snježana Petika.

Sastav ŽRK Koke 2: Šopar, Vrček; Pozder, Bartolić 6(5), Rogina 2(1), Kontrec 4(2), Lončar 8(2), Davidović 4, Lekaj 2(1), Kuzminski 2, Mrazović 5.

Trenerica: Snježana Horvat

Sastav Podravka 2 LIno:Jurić,Vrabec; Vuljak 3, Sikavica 1, Uremović, Brkić 2, Jandrašić 5(2), Perika, Vrabelj 1(1), Zagrajski 1, Domijan 1, Firšt 4(2), Beljak , Strahija 4, Kolar 1, Paleka 1.

Trenerica: Snježana Petika

Sutkinje: Željka Cvetko i Tea Vidović (obje iz Zagreba)

Nadzornik HRS-a: Ivan Goreta ( Zagreb)

Gledatelja: 100