Puls PodravkaUdruga volontera Podravke PULS prikupljanjem donacija podržava akciju Božić svima koju je pokrenula Udruga A JE TO art – Podravina. U Podravkinom diskontu i Non stop diskontu (kod tržnice) postavljena je kutija u koju možete donirati nekvarljive namirnice kako bismo uljepšali blagdane, ali i olakšali svakodnevni život našim potrebitim sugrađanima. Kutije će biti postavljene do 18. prosinca. 2017. godine.

Sve prikupljene namirnice članovi Udruge A JE TO podijelit će potrebitim obiteljima s područja cijele Podravine.
Osim donacije namirnica akciji se možete priključiti na način da Udruzi na internet stranici www.ajeto.hr i facebook stranici A je to-art Podravina ”šapnete” za svoje bližnje u potrebi.

Iskažimo svoju humanost i solidarnost i pomozimo našim potrebitim sugrađanima!

Udruga volontera Podravke – PULS