Ivana Kapitanović, Lana Franković i Ana Nikšić // Foto PR PodravkeNakon uspješnog nastupa na memorijalnom turniru Josip Samaržija Bepo rukometašice Podravke dale su potporu koprivničkom Renesansnom festivalu. Na modnoj reviji održanoj u sklopu press konferencije, na kojoj su najavljeni brojni atraktivni sadržaji 10. Renesansnog festivala, Ivana Kapitanović, Ana Nikšić i Lana Franković zabljesnule su kreacijama salona Vlasta.

Osim damskih oprava i prigodnih frizura, za koje je zaslužan frizerski salon Mulier, rukometašice su predstavile i nove keramičke krigle Renesansnog festivala, na kojima dominira lik konjanika u čast glavne teme – konjičkog turnira.

Dah renesansne mode rukometašice će predstaviti i u emisiji Šušur koju HTV izravno emitira s koprivničkih gradskih bedema u četvrtak 27. kolovoza od 20 sati. Prvotimkama RK Podravke Vegete tu će se pridružiti i nogometaši Slavena Belupa, pa je ovo dobra prigoda svim ljubiteljima sporta da svoje omiljene sportaše vide u neobičnim ulogama.

Dame i djeca // Foto PR Podravke