Predavanje IZVJEŠTAVA // Miranda Tatari Šimunović

U Pučkom otvorenom učilištu u Koprivnici održano je vrlo zanimljivo predavanje pod nazivom Pravilna prehrana djece sportaša. Predavanje namijenjeno roditeljima mlađih rukometašica iz škole rukometa održala je magistra nutricionizma Maja Vidaković, inače djelatnica Podravke.

PredavanjeŠto jesti, kada i koliko te kako prehrana utječe na razvoj adolescenata moglo se čuti u tom zanimljivom i opsežnom predavanju, a nije nedostajalo niti pitanja roditelja koji su iskazali svoj veliko zanimanje za ovu temu.

Predavanjae Ova vrsta edukacije samo je prva u nizu mnogih koje su u planu i namijenjene su pravilnom razvoju Podravkinih najmlađih rukometašica kako bi jednoga dana ostvarile svoje sportske snove i pronašle svoje mjesto u seniorskom sastavu Podravke Vegete.