wcl GM-results 1200Danas, u petak, izvučene su grupe Lige prvakinja čije se prvo kolo igra od 14. do 16. listopada. Formirane su četiri grupe s po četiri ekipe. Prve tri iz svake grupe nastavit će natjecanje u glavnoj rundi od 27. siječnja iduće godine, a četvrtoplasirane će nastaviti natjecanje u EHF kupu. Ako Podravka Vegeta uspije u kvalifikacijama izboriti ulazak u Ligu prvakinja igrat će u grupi A gdje su Budućnost (Crna Gora), Thüringer (Njemačka) i Metz (Francuska).

Grupa B: Vardar (Makedonija), Astrahanočka (Rusija), FTC (Mađarska) i kvalifikant iz 2. krupe kvalifikacija.

Grupa C: Györ (Mađarska), Bukurešt (Rumunjska), Midtylland i(Danska), Rostov Don.

Grupa D: Larvik (Norveška), Team Ejsberg (Danska), Sävehof (Švedska) i kvalifikant iz 3. grupe kavlifikacija.wcl QG-results 1200