Podravka Vegeta prva // Foto Ivo Čičin-MašanskerNakon završetka 12. memorijalnog turnira Josip Samaržija Bepo, na kojem je u neočekivano zanimljivoj završnici Podravka Vegeta nakon šest godina osvojila memorijal peti puta, uslijedila je podjela priznanja i darova ekipama i pojedincima. Lokomotiva Zagreb i Kecskemét otputovali su ranije, pa naša slikovnica nije kompletna. No, i ove fotografije bit će lijepa uspomena na uspješnu organizaciju i uspješan sportski rezultat.

Lokomotiva druga // Foto Ivo Čičin-Mašansker Kecskemet treći // Foto Ivo Čičin-MašanskerHypo Nö četvrti // Foto Ivo Čičin-MašanskerNa prve četiri slike su sudjelujuće ekipe svrstane po poretku od prvog do četvrtog mjesta: 1. Podravka Vegeta, 2. Lokomotiva, 3. Kecskemét, 4. Hypo Nö.

Ana Samaržija i Mišel Jakšić // Foto Ivo Čičin-MašanskerSupruga Josipa Samaržije Bepa Ana Samaržija primila je cvijeće od gradonačelnika Koprivnice Mišela Jakšića.

Ekatarina Nemaškalo i Mišel Jakšić // Foto Ivo Čičin-MašanskerNajbolja igračica turnira Ekatarina Nemaškalo (Podravka Vegeta) primila je priznanje iz ruku Mikšela Jakšić.

Jovanka Risovicći Anđelko Stričević // Foto Ivo Čičin-MašanskerNajbolja vratarka turnira je Jovanka Risović iz Kecskeméta. Pehar joj je predao član NO RK Podravka s.d.d. Anđelko Stričević.

Olga Sanko i Ana Samaržija // Foto Ivo Čičin-MašanskerZa sudjelovanje i osvojeno četvrto mjesto pehar iz ruku Ane Samaržije primila je kapetanica Hypa Nö Olga Sanko.

Ana Debelić i Ana Samaržija // Foto Ivo Čičin-MašanskerPehar za osvojeno prvo mjesto iz ruku ne Samaržije primila je kapetanica Podravke Vegete Ana Debelić.

Hunjadi Palčić Zečević Vresk // Foto Ivo Čičin-MašanskerDirektorica i jedina članica Uprave RK Podravka s.d.d. Božica Palčić predala je darove sucima: Igoru Hunjadiju i Mariju Zečeviću iz Zagreba (prva slika) i Siniši Bocaki i Željku Hercegu iz Varaždina (druga slika).

 

Božica Palcic i suci Siniša Bosak i Željko Herceg