Ana Turk, desno krilo Podravka Vegete produljila je vjernost klubu na još godinu dana. Ani će ovo biti sedma sezona u dresu Podravka Vegete.

Nakon potpisivanja ugovora Ana je izjavila:

Koprivnica je već dugo moj dom i jako sam sretna što nastavljam suradnju s klubom u kojem sam provela velik dio svoje rukometne karijere. Iz godine u godinu uvjeti za rad su sve bolji i zadovoljna sam s načinom rada i atmosferom te mojim suigračicama. Imamo ekipu s mnogo potencijala te se nadam još boljim rezultatima u sljedećoj sezoni, a cilj je da ovu privedemo kraju s dva trofeja – rekla je Ana nakon potpisivanja.

Ana je rođena 29. lipnja 1989. godine u Jakarti, a svoje prve rukometne korake radi s 13 godina u vukovarskom RK Borovu. Prije dolaska u Koprivnicu Ana je odigrala tri sezone u Mađarskoj, a nastupala je i za Osijek, Sesvete i Lokomotivu. Ana je 2018. godine proglašena najboljom rukometašicom Koprivničko-križevačke županije. Više od dvadeset puta nastupila je za reprezentaciju Hrvatske te je postigla 37 pogodaka.