Antonia JukićU RK Podravku vraća se golmanica Antonia Jukić, koja je ranije branila ja drugu ekipu Podravke i kadetske i juniorske klupske i reprezentativne selekcije, a određenu minutažu imala je i u Podravki Vegeti za koju je u dvije sezone bila prijavljena i za Ligu prvakinja, ali nije nastupala. Jukić dolazi iz Zeline, gdje je pod ugovorom bila dvije sezone, 2011/12. i 2012/13. (25 utakmica). Prije toga kraće vrijeme branila je i za Naturu Agro iz Đurđevca (osam utakmica).

Sa Zelinom je odigrala dvije utakmice EHF kupa te devet utakmica Challenge kupa.

Rođena je u Splitu 9. svibnja 1992. godine, visoka je 172 cm, a ugovor s RK Podravkom potpisala je na godinu dana i od 1. srpnja bit će u konkurenciji s Mirjanom Milenković i vjerojatno Ivanom Kapitanović, za koju se očekuje da će uskoro potpisati ugovor o nastavku igranja u Koprivnici.