Antonia Jukic potpisČuvarica mreže Antonia Jukić, uz Ivanu Kapitanović u ovom trenutku jedina u prvom sastavu, produžila je danas ugovor s Podravkom Vegetomvna još jednu godinu vjernosti. Antonia je skromna i strpljiva sportašica, koja je svoje vrijednosti iskazala baš u protekloj sezoni kada je morala biti prva vratarka nakon ozljede Kapitanović.

Dugo je branila u drugoj ekipi, a u Podravki Vegeti branila je u sezoni 2009/10. i 2011/12, pa potom, nakon posudbi, od 2013/14. do 2016/17. Sada joj slijedi sedma sezona u prvoj ekipi.

Nakon potpisa Antonie Jukić ekipa Podravke Vegete ima pokrivene gotovo je sve pozicije. Pri kraju je dogovor s još jednom igračicom. Stanje golmanica: Kapitanović i Jukić još godinu. Krila: Nemaškalo godinu, Karlovčan, Turk, Pavlović dvije godine. Kružne napdačice: Džono i Debelić po godinu, očekuje se stipendijski ugovor na dvije godine s Popović. Vanjske igračice: Toth, Mrđen, T. Petika dvije godine, Vidak, Krsnik i Dežić godinu dana.