Podravka Vegeta - Budućnost // Foto Ivo Čičin-MašanskerBudućnost je prejaka, ima sjajnu ekipu, i Podravka Vegeta u takvim okolnostima nije mogla više: Podravka Vegeta – Budućnost 17:23 (8:13).
Prije početka utakmice turnir je prigodnim govorm otvorio zamjenik gradonačelnice Koprivnice Mišel Jakšić.

Mišel Jakšić otvara turnir // Foto Ivo Čičin-MašanskerPodravka Vegeta je igrala hrabro, dosta je pucala, ali tu je bila kvaka: niz lopti išlo je ravno u golmanicu Budućnosti Marinu Rajčić (prije Vukčević; Žderić nije uopće bila na golu), ona se proslavila, dok se to ne bi moglo reći za Milenković u 1. poluvremenu na golu Podravke Vegete.

Podravka - Vegeta - Budućnost // Foto Ivo Čičin-MašanskerU drugom dijelu Kapitanović je iskazala veću sigurnost, ali s golmanicama će se trebati još raditi.
Inače, Podravka Vegeta nije stala tokom cijele utakmice, no sve se svodilo na igru vanjskih, krila neprimjetna. Budućnost je gotovo ravnopravno raspodijelila golove na glavne pucačice (Bulatović, Cvijić, Mehmedović) i na ”sporedne” (Petrović, Neagu, Knežević).

Budućnost je doprvak Europe. Ekipa od koje se može učiti. Dan prije održan je zajednički trening Podravke Vegete i Budućnosti, pa je to zbrojeno s utakmicom korist za dograđivanje igre Koprivničanki.

Podravka - Vegeta - Budućnost // Foto Ivo Čičin-Mašansker

UTAKMICA 1. KOLA 9. MEMORIJALA JOSIPA SAMARŽIJE BEPA

PODRAVKA VEGETA – BUDUĆNOST 17:23 (8:13)

KOPRIVNICA – Sportska dvorana gimnazije Frana Galovića. Gledatelja: 500. Suci: Dražen Gladović i Goran Volenik (oba Hrvatska).

PODRAVKA VEGETA: Jukić (-), Kapitanović (19+0), Milenković (4+-); Nikšić, Šenvald, Živković 3, Džono, Nemaškalo 2, Papac, Vidak, A. Oremović, Maljak, Tatari 4, Trifunović 1, Elez 4(2), Čović 3. TRENER: Goran Mrđen.

BUDUĆNOST: Rajčić (19+0), Žderić (-); Petrović 3, Neagu 3(1), Dalby, K. Bulatović 5(2), N. Bulatović 1, Ramusović, Cvijić 5, Mehmedović 4, Despotović, Pavičević, Byzdra, Knežević 2. TRENER: Dragan Adžić.

SEDMERCI: Podravka Vegeta 2(2), Budućnost 3(3).

ISKLJUČENJA: Podravka Vegeta 0 minuta, Budućnost 8 minuta (Ramusović, Cvijić, Byzdra, Knežević)..

IGRAČICA UTAKMICE: Marina Rajčić (Budućnost).