Sjajno su krenule naše cure u drugu utakmicu ovogodišnjeg Memorijalnog turnira i čvrstom obranom i dobro planiranim napadom došle do još jedne pobjede i to nad protivničkom ekipom iz Poljske SPR Pogon Szczecina (30:25). U prvom se poluvremenu itekako mogla vidjeti suradnja ekipe, a razbranila se i vratarka Jovana Risović pa su na odmor naše cure otišle s rezultatom (17:10). U drugo poluvrijeme naše su cure ušle optimistično zbog sigurne prednosti pa smo imali prilike vidjeti i razrađene akcije koje uistinu potvrđuju riječi trenera Saračevića kojem je cilj i svrha ovih utakmica uigravanje ekipe. Iz utakmice u utakmicu naše su cure sve bolje i bolje, a mi jedva čekamo 19 i 30 da ih ponovno vidimo na terenu kada će svoje snage odmjeriti s ASC Coronom 2010 Brasov. Sretno dalje cijeloj ekipi i stožeru.