Gostovanje Metalurga 2011. u utakmici Regionalne ligeRumunjsku Rulmentul iz Brašova morao je otkazati sudjelovanje na 6. memorijalnom turniru Josip Samaržija Bepo, što se 2. i 3. rujna održava u Koprivnici, jer je određeno da rumunjsko prvenstvo počinje 4. rujna, a rumunjski rukometni savez nije dao odgodu.

Rulmentul je spreman tokom jeseni i zime na eventualne trening utakmice, ako se ukaže potreba i nađu termini.

Zbog toga je RK Podravka, koja je već odredila i satnicu turnira, morala potražiti četvrtog sudionika. RK Zaječar u to vrijeme igra kvalifikacije za Ligu prvakinja, inače bi došao, ali je, izražavajući veliko zadovoljstvo, potvrdu svog dolaska danas, u srijedu, dao skopski ŽRK Metalurg.

Tako će se turnir igrati po ovom rasporedu:

Petak, 2. rujna u 17 sati Hypo – Krim Mercator, u 19 sati Podravka Vegeta – Metalurg, subota 3. rujna u 10 sati Podravka Vegeta – Krim Mercator, u 12 sati Hypo – Metalurg, u 16 sati Krim Mercator – Metalurg, u 18 sati Podravka Vegeta – Hypo.