Srebro zlatnoga sjajaBlještavilo srebra osvojenog na najvećoj svjetskoj sportskoj manifestacije ispunilo nam je srce radošću i ponosom, oči suzama radosnicama, um svjesnošću da smo mali veliki narod spreman za vrhunske domete u svemu.

Poštovani zlatni (nije zabuna) nogometaši, treneru Daliću i brojna širem svijetu nepoznata ekipa bez čijeg udjela ne bi bilo rezultata, zadužili ste nas u vremenu koje dolazi, ali i pokazali put svjetlosti i mogućnosti. Trenutno ste lideri hrvatske države i vaš entuzijazam treba preliti u sve pore našega društva. Mi smo spremni da kao predstavnici malog sporta, ženskog rukometa, krenemo vašim stopama. Nećemo se svi popeti do vrha, ali ćemo ”planinariti” da u budućnosti do njega stignemo.

Čestitamo na golemom uspjehu!

Rukometašice, treneri i vodstvo Rukometnog kluba Podravka s.d.d.