Nikakvih problema nisu imale rukometašice rumunjske SCM Craiove u prvoj utakmici za ulazak u grupnu fazu Kvalifikacijskog turnira za EHF Ligu prvakinja. Rumunjke su pokazale puno veću spremnost, ali i spretnost na terenu pa su već na poluvremenu slavile uz visokih +9 rezultatom (19:10). Ništa drugačiji scenarij na terenu nismo imali prilike gledati ni u drugom poluvremenu kada su Rumunjke nastavile povećavati gol razliku, a daleko slabije rukometašice Jagodine uz veći broj tehničkih pogrešaka ni do kraja utakmice nisu pokazale znatniju opasnost za mrežu Rumunjki. Utakmica je završila rezultatom (31:18). Ovom utakmicom dobili smo prvog finalista za sutrašnji dan Kvalifikacijskog turnira koji će se nastaviti boriti za ulazak u Grupnu fazu EHF Lige prvakinja.