Drugi dan Regionalne lige za žene Budućnost je uvjerljivo svladala Krim Mercator 32:25, poluvrijeme 19:10. Crnogorska ekipa držala je tempo cijelu utakmicu, a trener Adžić imao je mogućnost rotirati igračice u ovim posljednjim probama uoči početka Lige prvakinja. U redovima Budućnosti s devet pogodaka se istaknula Mehmedović Majda, a za Krim Mercator najviše je pogodaka, sedam postigla Barič Polona. Sutra je na rasporedu i posljednja utakmica 2. kruga Regionalne lige između Podravka Vegete i Budućnosti s početkom u 18 sati.

BUDUĆNOST: Rajčić, Radičević 6, Konatar, Pletikosić 2, Vujović 4, Džaferović, Lazović 5, Godeč, Premović, Brnović 1, Bulatović, Babović, Ramusović 1, Mehmedović 9, Raičević 4. TRENER: Dragan Adžić

KRIM MERCATOR: Kojić 2, Jurič 1, Brzin, Abina, Žabjek 1, Rebičova 3, Van Kreij 3, Barič 7, Klemenčić , Vojnović, Zulić 2, Varagić 2, Mamić, Vučko, Snopova 4. TRENER: Uroš Bregar

KOPRIVNICA – SD Gimnazije Frana Galovića. Gledatelja 250. Suci: Tomislav Cindrić i Robert Gonzurek. Nadzornik WHRL: Siniša Rudić

SEDMERCI: Budućnost 4(4), Krim 4(4)

ISKLJUČENJA: Budućnost 12 min.(Radičević, Konatar,Godeč 2+2, Ramusović 2+2), Krim Mercator 2min. (Varagić)