S utakmice // Foto Ivo Čičin-MašanskerU prvom poluvremenu prve utakmice 3. kola Bepova osmog turnira Krim Mercator zabio je Budućnosti samo četiri gola, a primio 11. U tu računicu treba uključiti golmanicu Budućnosti Martu Žderić, koja je u prvom dijelu obranila – 12 lopti. To je ona Marta koja je iz Koprivnice otišla ovoga ljeta.

O Krim Mercatoru doslovice se nema što reći. S Podravkom Vegetom njegove rukometašice su se skoro pa poigravale, a sada su bile u još lošijoj poziciji u susretu s Budućnosti: Budućnost je ”preletjela” preko Slovenki, ako se po tako uopće može reći za internacionalni sastav.
A Budućnosti je, osim fenomenalne Marte Žderić, najubojitije oružje imao u realizatoricama Petrović, Gjorgijevska, Mehmedović.
Tako prije zadnjeg kola Hypo i Budućnost imaju po 4 boda, Krim 2, podravka Vegeta 0, a zadnju utakmicu turnira igraju u 20 sati Podravka Vegeta i Hypo Nö.

Sjajna Marta // Foto Ivo Čičin-MašanskerPRVA UTAKMICA 3. KOLA 8. MEMORIJALNOG BEPOVA TURNIRA
KRIM MERCATOR – BUDUĆNOST 12:23 (4:11)
KOPRIVNICA – Sportska dvorana Gimnazije Frana Galovića. Gledatelja 250. Suci: Igor Hunjadi i Marijo Zečević (Hrvatska).
KRIM MERCATOR: Stefanišin (3), Marinček (1+1), Tolnai; Piedade 1, Wörz 1, Mavsar 4(3), Bulatović 1, Lazović, Torstensson 1, Zulič, Irman, Penezić, Krpež 4, Zrnec, Vizitiu. TRENER: Tone Tiselj.
BUDUĆNOST: Woltering, M. Vukčević, Žderić (19); Petrović 8(3), Neagu, Mugoša, O. Vukčević, Nikitina, Božović, Gjorgijevska 5, Ježić 1, Cvijić 2, Mehmedović 5, Despotović, Byzdra 2, Knežević. TRENER: Dragan Adžić.
SEDMERCI: Krim Mercator 3(3), Budućnost 2(1).
ISKLJUČENJA: Krim Mercator 0 minuta, Budućnost 4 minute (gjorgijevska, Cvijić)..
IGRAČICA UTAKMICE: Marta Žderić (Budućnost).