Danas je svoj završni rad koji ga je odveo do najveće rukometne licence Master Coach, te EHF PRO licence, obranio trener  Podravkine škole rukometa Nenad Smiljanec. Osim što je profesor u školi, Nenad je već dugi niz godina trener mlađih dobnih kategorija te aktualni izbornik ženske kadetske reprezentacije s kojom je ostvario najveći uspjeh u posljednjih 20 godina na Europskom prvenstvu u Crnoj Gori koje se održalo u kolovozu ove godine osvojivši 5. mjesto. U sezoni 2018/2019 je kao pomoćni trener prve ekipe i član stručnog stožera sudjelovao i u najelitnijem europskom natjecanju Ligi prvakinja te EHF Kupu. Nenad je svojim dugogodišnjim predanim radom u sportu došao i do onog najvažnijeg trenutka u trenerskoj karijeri i obranio završni rad na temu ”Plan i program rada godišnjeg makrociklusa djevojčica 13-14 godina”. Nenade čestitamo i želimo puno uspjeha u daljnjem radu te velikih sportskih rezultata. Ovo je zasigurno kruna dugogodišnjeg rada i stvaranja u sportu, a sigurno je kako Nenad može još mnogo ponuditi hrvatskom rukometu.