Posjet Bepovu gorbu 30. kolovoza 2013.Izaslanstvo Rukometnoig kluba Podravka posjetilo je u petak prije podne grob Josipa Samaržija Bepe (1932-1989), položilo cvijeće i zapalilo svijeće.

 Sjećanja iz života Josipa Samaržije, u nazočnosti supruge Josipa Samaržije Ane i sina Albina, u malim crticama iznio je član Upravnog odbora RK Podravke Ivo Čičin-Mašansker, podsjetivši da čovjek živi onoliko koliko ga se sjećaju. Europa danas dolazi u Koprivnicu njemu un spomen, a upravo on je prvi poveo Podravku u Europu, oplemenivši koprivnički ženski rukomet i učinivši mnogo na emancipaciji žena i djevojaka onoiga vremena. Zahvaljujući njegovoj inicijativi klub dana nosi ime Podravka, ime koje je dobio prije 49 godina.

Na slici s lijeva: Albin Samaržija, Josip Nakić Alfirević, Anđelko Stričević, Krunoslav Tkalec, Ljerka Vresk, Ana Samaržija i Ivo Čičin-Mašansker.