Žuti jaglaci u žutoj dvorani // Foto Filip TurkPosljednji trening uoči 18. kola i gostovanja u Osijeku rukometašice Podravke Vegete održale su u sportskoj dvorani Srednje škole u Koprivnici, jer je gimnazijska sportska dvorana zauzeta Severininim koncertom uz Međunarodni dan žena.

Dan žena čestitao je na treningu igračicama i trener Goran Mrđen – svakoj s buketom jaglaca!

Simpatična i lijepa tenerova gesta i dobar fotografski uradak pomoćnog trenera Filipa Turka. Treneri suradnici!

Podravka Vegeta u subotu u 13 sati putuje u Osijek, gdje će odigrati utakmicu 18. kola 1. HRL. Nakon te utakmice, idućeg vikenda, u subotu 14. ožujka, slijedi veliki prvenstveni derbi s Lokomotivom u Koprivnici.

I Slaven Belupo istoga dana u 17 sati igra s Lokomotivom u Koprivnici na Gradskom stadionu. Satnice utakmica neće se poklapati, ljubitelji sporta stići će na oba događaja. O tome više početkom tjedna.