Podravka Vegeta u Orelansu: opet u Francusku? Danas u 14 sati u sjedištu EHF-a u Beču bit će izvučeni parovi osmine finala (zadnjih 16) u ženskim rukometnim kupovima. Podravka Vegeta saznala je svoje moguće protivnike. To su iz Danske Team Tvis Holstebro i Viborg, iz Rusije Lada i Zvezda, Issy Paris Hand iz Francuske, Érd iz Mađarske, Vipers Kristiansand iz Norveške i SC Municipal Craiova iz Rumunjske. Izbjegnuto je daleko putovanje u Tursku. Mogući suparnici su jaki.

Prvi bubanj

AUT Hypo Niederösterreich
CRO HC Podravka Vegeta
NED SERCODAK Dalfsen
NOR Glassverket
POL MKS Selgros Lublin
SLO RK Krim Mercator
TUR Ankara Yenimahalle BSK
TUR Ardesen GSK

Drugi bubanj

DEN Team Tvis Holstebro
DEN Viborg HK A/S
FRA Issy Paris Hand
HUN Érd HC
NOR Vipers Kristiansand
ROU SC Municipal Craiova
RUS Handball Club Lada
RUS Zvezda Zvenigorod