Vanjska igračica Podravka Vegete Dejana Milosavljević produžila je vjernost Klubu. Ugovor je potpisala u prostorijama RK Podravka, a Dejana će još najmanje dvije sezone igrati u dresu Podravka Vegete.

Dejana Milosavljević rođena je 23. studenoga 1994. godine u Rijeci, visoka je 173 cm. a igra na sve tri vanjske pozicije. Hrvatska je rukometna reprezentativka, a prije nego je zaigrala za Podravka Vegetu igrala je u dresu varaždinske Koke, Sesveta i riječkog Zameta. S Podravka Vegetom je odigrala dvije sezone Lige prvakinja, a siječnju će igrati EHF Kup.

Prilikom potpisivanja ugovora Dejana je rekla:

Protekle dvije godine bilo mi je lijepo u Podravka Vegeti. Dobila sam priliku igrati europska natjecanja, a ta iskustva omogućila su mi da napredujem kao igračica. Sviđa mi se vizija i smjer u kojem Klub ide. Napredak je vidljiv od sezone do sezone, a igrati Ligu prvakinja svakako je san svake igračice. Dobro se osjećam te sam sretna što ostajem u Koprivnici.