Djevojčice Podravke 4 rođene 2008. i mlađe odradile su u četvrtak zadnji trening prije Božićnog turnira u Sesvetama. Nakon treninga u prostorijama kluba podijeljeni su im prigodni poklon paketi Podravke povodom nadolazećih blagdana.

U petak se ekipa Podravke 4 uputila na svoj prvi turnir velikog rukometa, dvodnevni međunarodni Božićni turnir u Sesvetama. Nakon pobjede i dva poraza u grupi zauzeli smo 3. mjesto koje nas je vodilo u 1/4 finale i donijelo nam ekipu Lokomotive kao bolje plasiranog protivnika iz druge grupe. Djevojčice su se dobro držale veći dio utakmice, ali na kraju pobjeda je otišla na stranu Lokomotive. U razigravanju za 5. mjesto ekipa Trogira bila je ponovo bolja te je tako ekipa Podravke u konačnici zauzela 6. mjesto na turniru.

Utakmice u grupi:

RK Podravka – ŽRK Trogir 7:9 (2:2)

RK Sesvete – RK Podravka 13:4 (4:4)

RK Podravka – HŽRK Grude 11:6 (7:0)

1/4 finale:

RK Lokomotiva -RK Podravka 16:9 (7:6)