Odličnom atmosferom nakon lijepo provedenog ljeta svoje su treninge u ovom tjednu započele i naše djevojčice U9. Ove će djevojčice voditi trenerica Marija Mišković. Ovo su naše najmanje rukometašice koje su u prošloj sezoni bile uključene u pilot projekt Mini rukomet u osnovnim školama, a koji će po sad već uhodanoj praksi u narednim danima ponovno biti predstavljen u svim gradskim školama i u koji se besplatno mogu uključiti i dječaci i djevojčice koji pohađaju prve razrede u sve četiri gradske škole. Sve će informacije dobiti od naših trenera koji će predstaviti projekt i podijeliti im letke. Upisnica je dostupna i na linku:

Ova radosna i razigrana skupina broji tridesetak djevojčica, a vjerujemo da će u narednim danima taj broj još narasti. Našim malim princezama želimo uspješnu rukometnu sezonu i neka što uspješnije savladavaju sve nove izazove. #doksrcekucaPodravka