TRENERI SURADNICI // Piše Goran Rihtarić

PODRAVKA 4  2013-2014 // Foto Ivo Čičin-MašanskerNakon nedavnog uspješnog gostovanja u Đurđevcu, danas, u subotu 22. ožujka, u Koprivnici je nastavljena Rukometna liga regije sjever odigravanjem 7. kola. Ekipa Podravke 4 ugostila je ekipu ŽRK Koka iz Varaždina. Kako svaki klub u ovoj Ligi ima prijavljene dvije ekipe, odigrane su četiri utakmice. Uspješnije su bile ”male Podravkašice”, a postignuti su ovi rezultati: Podravka 1- Koka 1 13:6, Podravka 1- Koka 2 24:0, Podravka 2 – Koka 2 8:3 i Podravka 2 -Koka 1 5:10.

Uz izuzetnu borbenost svih djevojaka u obrani, puno istrčanih kontri i, iskreno, nešto slabiji, statičan napad i slabiju preciznost, ekipa Podravke 1 ubilježila je obje pobjede u susretu s ekipama Koke. Iako je bilo nekih malo lošijih dijelova igre (napad), u cjelini mogu biti zadovoljan i ponosan na svoje djevojčice. Trčale su svih 30 minuta, borile za svaku loptu i, što je najvažnije, veselile se svakom trenutku provedenom na terenu. Ekipa Podravke 2 odigrala je dvije vrlo dobre utakmice, pogotovo u obrani, što je rezultiralo jednom pobjedom i jednim porazom. Nažalost, protiv bolje ekipe Koke 1 više se nije moglo. Bez obzira na jedan poraz, djevojčice su vesele napustile teren razmišljajući kako će odmah nakon dvorane u prirodu na novu rundu igre. Tako i treba. Uživajte samo, igrajte se i veselite.

Podravka 1- Koka 1 13:6
Lončarić, Nemec, Jurić, Šokec 3, Perika 1, Ružić 4, Vuljak 1, Baltić, Sermek, Domijan, Zagrajski, Ranilović, Jurendić, Vrabelj, Firšt 4 i Kusak.

Podravka 1- Koka 2 24:0
Lončarić, Nemec, Jurić, Šokec 1, Perika, Ružić 2, Vuljak 4, Baltić 1, Sermek 2, Domijan 1, Zagrajski, Ranilović 1, Jurendić 5, Vrabelj 3, Firšt 2 i Kusak 2.

Podravka 2- Koka 2 8:3
Behin, Hudinčec, Bebek 2, Peić, Paleka, Ruđic, Loparić, Matovina, Antolić, Žarić, Košuta, Banek, Pavić 4, Bošnjak 2 i Haramina.

Podravka 2- Koka 1 5:10
Behin, Hudinčec, Bebek, Peić, Paleka 1, Ruđic, Loparić, Matovina 1, Antolić, Žarić, Košuta 1, Banek, Pavić 2, Bošnjak i Haramina.