Djevojcice-18-1-2015TRENERI SURADNICI // Piše Goran Rihtarić

PODRAVKA 4 // 5. KOLO 1. HRVATSKE MLAĐE KADETSKE RUKOMETNE LIGE SJEVER

Proteklog vikenda ekipa Podravke 2 (2002./2003. godište) odigrala je u Virovitici 5. kolo 1. HMKRL sjever. Postignuti su slijedeći rezultati: Đurđevac – Podravka 2 9:30 (1:17) i Podravka 2 – TVIN Virovitica 10:25 (5:12).

Utakmicama petog kola nastavljeno je natjecanje u 1. HMKRL sjever. Utakmice, koje našim mlađim rukometašicama služe kao odlična priprema za nadolazeće sezone, odigrane su vrlo dobro. Prva utakmica protiv ekipe Đurđevca od samog početka pa sve do kraja bila je lišena neizvjesnosti, pa je na kraju izborena sigurna i uvjerljiva pobjeda.

U drugoj utakmici s odličnom ekipom domaćeg sastava igrali smo koliko su nam oni to dopustili. Borili smo se, trudili, dali sve od sebe, miksali, ali više od zasluženog i uvjerljivog poraza nije išlo. A u prilog nam nije išao ni raspored, jer nam je to bila druga utakmica za redom.

Sve u svemu, lijepe predstave naših malih rukometašica i na kraju zasluženo veselje po povratku u Koprivnicu, koje su upotpunile djevojke ekipe Podravke 3 sa svoje dvije pobjede. Lijepo je vidjeti dvije generacije Podravkinih rukometašica u zajedničkom veselom raspoloženju kamo god putovali. Bravo cure.

Đurđevac – Podravka 2 9:30 (1:17)

Lončarić, Behin, Jurić, Šokec 5, Perika 5, Ružić 3, Vuljak, Bebek 3, Matovina 2, Domijan, Ranilović 2, Jurendić 1, Vrabelj, Firšt 4, Kusak, Pavić 4.

Podravka 2 – TVIN Virovitica 10:25 (5:12)

Lončarić, Behin, Jurić, Šokec, Perika, Ružić 1, Vuljak 1, Bebek, Matovina, Domijan, Ranilović, Jurendić 1, Vrabelj, Firšt 6, Kusak,Pavić 1.