Djevojčice 2004-2005.TRENERI SURADNICI // Piše Đurđica Zečević

Jučerašnjim (nedjelja) gostovanjem u Garešnici odigrali smo posljednje ovogodišnje utakmice Međužupanijske rukometne lige za djevojčice B, 2004. i 2005. godište. U 10. krugu protivnice su nam bile uz domaću ekipu i gošće iz Kozaračke Dubice (BiH), koje se natječu izvan konkurencije. Naši rezultati: Podravka – Dubica 12:15 (6:10) i Garešnica – Podravka 10:23 (3:12).

Prvu smo, dakle, utakmicu protiv Dubice izgubili s tri gola razlike, a u drugoj pobijedili Garešnicu s 13 golova razlike.

S obzirom na to da smo već i prije ovog kruga osigurali odlazak na Završnicu prvenstva Hrvatske, na ovim utakmicama bilo je omogućeno malo ”miksanja” u ekipi, što se odrazilo na rezultat. Ništa ne zamjeram curama, tim više što i zdravstveno stanje u ekipi nije bilo najbolje ( viroze).

Ekipa Podravke nastupila je u sastavu (golovi zbrojeni): Jagustin, Strugar, Đuranek 13(5+8), Dedi 4(2+2), Švenda 4(1+3), Hrupec 1, Sremec, Sever 4(2+2), Žganjar 2, Kovač, Galinec, Halavuk 4, Borščak-Matić, Međurečan 2(1+1), Skrbinšek, Valent 1.

Pred nama sada ostaje mjesec dana vremena da se kroz treninge i nekoliko prijateljskih utakmica što bolje pripremimo za Završnicu prvenstva Hrvatske, koje se igra od 19. do 22. svibnja u Umagu, sa željom i obavezom, da što bolje igrama i ponašanjem predstavljamo ime kluba koje nosimo.