RŠD Bjelovar - Podravka 1 // Foto Ljerka VreskTRENERI SURADNICI // Izvještava Nenad Smiljanec

FOTO // Ljerka Vresk

Djevojčice Podravke 4 (rođene 2006. i mlađe) danas su (nedjelja) u sportskoj dvorani Gimnazije Frana Galovića u Koprivnici odigrale 7. krug RLRS za djevojčice B (2006. godište i mlađe) s ekipama ŽRK Bjelovar i RŠD Bjelovar.

RŠD Bjelovar - Podravka 1 // Foto Ljerka VreskPodravka 1 odigrala je djelomično uspješno. U prvoj utakmici pobijedila je ŽRK Bjelovar, dok je drugu utakmicu igrala jako loše i izgubila od RŠD Bjelovara. Za razliku od Podravke 1, obje utakmice Podravke 2 su bile neizvjesne do samog kraja. Od RŠD Bjelovara je izgubila doslovno u posljednje dvije minute, a sa ŽRK Bjelovarom vodila je do dvije minute prije kraja, kada su gošće iz Bjelovara izjednačile rezultat.

Podravka 2 - RŠD Bjelovar  // Foto Ljerka VreskUnatoč lošem danu Podravke 1, veseli činjenica da je Podravka 2 u obje utakmice pokazala da u proljetnom dijelu natjecanja igra puno bolje nego u jesenjem.

Podravka 2 - RŠD Bjelovar  // Foto Ljerka VreskRezultati utakmica

Podravka 1 – ŽRK Bjelovar 13:6 (7:2)

Podravka 2 – RŠD Bjelovar 7:9 (3:5)

Podravka 2 – ŽRK Bjelovar 4:4 (2:1)

RŠD Bjelovar – Podravka 1 12:9 (6:5)

Podravka 2 - RŠD Bjelovar  // Foto Ljerka Vresk