Podravka 4 skupnaTRENERI SURADNICI // Piše Đurđica Zečević

Podravka 4 (djevojčice) igrale su u Kutini utakmice 6. kruga HRLD sjever. Vrlo veselo bilo je na putu iz Kutine u Koprivnicu. Osvojili smo nova 4 boda i gotovo osigurale drugo mjesto u našoj ligi. Doduše, ostaje još zadnje kolo protiv Đurđevca i Dubice, pa zato neka ostane ono – gotovo osigurale. Rezultati: Lonia – Podravka 4 10:20 (4:11) i Podravka 4 – KTC 22:17 (12:10)

Dok smo u pobjedu protiv Lonie bile gotovo sigurne, žarka nam je želja bila dobiti i naš par na turnirima KTC, s kojim baš nemamo dobar skor. No, moje cure su u obje utakmice ušle kako je bilo i dogovoreno, igrale su sigurno i nadahnuto, tako da pobjede u obje utakmice nisu dolazile u pitanje.

Za dobru igru zaslužne su,više-manje,sve igračice koje su ulazile u igru, a to su bile: Sremec, Međurečan 3, Jagustin 3, Halavuk, Dedi 8, Đuranek 9, Hrupec 4, Skrbinšek, Balaško 1, Galinec, Žganjar 1, Posavec, Valent 2, Strugar 9, Sever 2.
Preostali rezultat: KTC – Lonia 25:19.