Podravka 4 na Jeevu kupu // Foto arhiva2. KOLO 1. HRVATSKE RUKOMETNE LIGE DJEVOJČICE SJEVER

TRENERI SURADNICI // Piše Goran Rihtarić

U Koprivnici je odigrano 2. kolo 1. HRLD sjever (djevojčice, Podravka 4). Postignuti su slijedeći rezultati: Darda – Podravka 1 19:25 (8:18), Podravka 1- Podravka 2 24:8 (7:4) i Podravka 2 – Darda 12:27 (6:13). Odlično su sudile Ivana Koren i Vedrana Stančir.

Uz odgovornu i koncentriranu igru cijele ekipe tijekom većeg dijela susreta s odličnom ekipom Darde, Podravka 1 upisala je novu pobjedu u kojoj se svojim realizatorskim sposobnostima iskazala odlična Patricia Firšt. U ovoj utakmici faza napada funkcionirala je puno, puno bolje od faze obrane koja je bila dosta spora i anemična, pogotovo u drugom dijelu susreta, a lošoj igri u obrani priključile su se i golmanice koje nisu bile na svojoj uobičajenoj razini. S obzirom na broj primljenih golova jasno je kakvu smo obranu odigrali u toj utakmici. U međusobnoj utakmici dvije Podravkine ekipe bolja je bila Podravka 1, dok je u zadnjoj utakmici dana Darda uvjerljivo i potpuno zasluženo slavila protiv Podravke 2. U ekipi Podravke 2 više od svih istaknule su se Pavić i Matovina.

Pred nama je novi dan, novi trening na kojem ćemo, kao i na svim slijedećim, pokušati popraviti sve ono za što smatramo da nije bilo dobro, a isto tako i dobre stvari pokušati podići na višu razinu.

Darda – Podravka 1 19:25 (8:18)
Lončarić, Behin, Šokec 3, Perika, Ružić, Vuljak 3, Baltić, Sermek, Domijan 3, Zagrajski, Ranilović, Vrabelj 1, Firšt 15, Kusak.

Podravka 1- Podravka 2 24:8 (7:4)
Podravka 1:Lončarić, Behin, Šokec 2, Perika, Ružić 4, Vuljak 2, Baltić 1, Sermek, Domijan 5, Zagrajski 2, Ranilović 3, Vrabelj 2, Firšt 2, Kusak 1.

Podravka 2: Hudinčec, Bebek, Paleka 1, Ruđic 1, Žarić 1, Haramina, Matovina 2, Antolić, Košuta, Peroković, Pavić 3, Sraček, Bošnjak, Maruševec, Peić.

Podravka 2 – Darda 12:27 (6:13)
Hudinčec, Bebek, Paleka 1, Ruđic 1, Žarić 1, Haramina, Matovina 6, Antolić, Košuta, Peroković, Pavić 3, Sraček, Bošnjak, Maruševec, Peić.