Podravka-4-1TRENERI SURADNICI // Piše Đurđica Zečević

U 3. krugu Rukometne lige regije sjever djevojčice B, Podravka 4 u subotu je gostovala u Virovitici kod TVIN Virovitice. Kako je njihov par, Pitomača, odustao od natjecanja, igrala se samo jedna utakmicu s ekipom domaćina.

Utakmicu smo dobili rezultatski uvjerljivo 4:12 (1:6) i ste strane zadovoljna sam te čestitam svim mojim djevojčicama iz ekipe. S druge strane, kao trenerica, znam da se moglo i bolje, naročito neke igračice, jer su to pokazale na prethodnim utakmicama. Mora im već sada ”ući u glavu” kao da je svaka utakmica ”biti ili ne biti”, s punom koncentracijom, jer samo tako se razvija pobjednički mentalitet, koji je itekako važan za ozbiljno bavljenje sportom.

Ekipa Podravka 4 nastupila je u sastavu: Smolak, Jagustin 1, Balaško 4, Strugar, Đuranek, Dedi 2, Švenda 1, Banek 2, Hrupec, Sremec, Žganjar, Kovač, Galinec, Halavuk 1, Međurečan 1, Skrbinšek.