Podravka II - KTC // Foto Marcel KovačićTRENERI SURADNICI // Piše Branko Krajačić
Ne baš uspješno odigrali smo 9. krug turnira Rukometne lige regije sjever (RLRS) za djevojčice B, čiji je domaćin bila ekipa KTC-a iz Križevaca. Obje naše ekipe nisu bile previše raspoložene, posebno ne u napadačkom dijelu, pa smo zasluženo izgubili od boljih ekipa.

Podravka II - KTC // Foto Marcel Kovačić

Rezultati: KTC – Podravka II 13:6, Zrinski – Podravka I 15:12, Zrinski – Podravka II 19:9, Podravka 1 – KTC 9:13. U dvorani Osnovne škole Ljudevita Modeca sudili su: Lucija Kvakarić i Marko Presek, oboje iz Koprivnice.

Podravka II - KTC // Foto Marcel Kovačić

Nije da nismo htjeli, ali ovo što smo pokazali nije bilo dovoljno za bolji rezultat od poraza. Jednostavno nismo bili pravi, a ovaj ćemo turnir pokušati što prije zaboraviti. Ostaju nam još dva kruga koje igramo u Koprivnici kao domaćini, a u njima nam je zadatak popraviti sve ovo štou nedjelju nije bilo dobro.

Podravka 1 // Foto Marcel Kovačić

Podravka 1: Dautanec, Skrbinšek, Međurečan, Balaško, M. Banek, Jagustin, K. Banek, Posavec, Đuranek, Sever, Matić-Borščak, Švenda, Valent.

Podravka 2 // Foto Marcel Kovačić

Podravka 2: Sremec, Besedić, Galinec, Sabolić, Dedi, Zahirović, Hrupec, Strugar, Kudelić, Čmelješević, Halavuk, Smolak, Žganjar. Trener: Branko Krajačić.

Podravka II - KTC // Foto Marcel Kovačić