Ove subote 9. veljače u SD Gimnazije Fran Galović Koprivnica na rasporedu je utakmica 6. kola EHF Kupa. U Koprivnicu nam u goste dolazi danski Nikobing Falster, ekipa koju je Podravka Vegeta pobijedila na gostujućem terenu u 2. kolu ovog europskog natjecanja. Utakmica je ovo koja će se igrati za bodove, za publiku i cure će dati svoj maksimum kao i dosad. Kako već i znate osigurale su 1. mjesto u skupini nakon što je jučerašnja utakmica Craiove i Nikobinga završila neriješeno, a tko će biti drugi u skupini i tko prolazi s Podravkom dalje, još uvijek nije poznato jer se skupina D prilično zakomplicirala pa će ta informacija biti poznata tek u nedjelju što znači da će ostale tri ekipe Bera Bera, Nikobing i Craiova još malo pričekati konačan poredak u grupi. Mi smo iznimno sretni i ponosni što Vas možemo pozvati da podignete svoje ulaznice na dobro znanim mjestima i to u prostorijama RK Podravke, na recepciji Podravke, u Pivnici i u Hotelu Podravina. Idemo svi zajedno glasnom podrškom s tribina ispratiti naše djevojke u četvrtfinale. Vidimo se u subotu u SD Gimnazije Fran Galović u 17 sati i 30 minuta.