Dugogodišnja reprezentativka Makedonije Gjeorgjievska Elena pojačat će redove Podravka Vegete u novoj sezoni.Rođena je u gradu Struga 27. ožujka 1990. godine i visoka 179 cm. U svojoj dosadašnjoj karijeri dvije je godine provela u klubu Eurostandard GJ.P, a dvije u Kometalu Gjorče Petrov. Uslijedio je Metalurg u kojem je provela tri godine nakon čega se pridružila Budućnosti s kojom je u sezoni 2011./2012. osvojila titulu Lige prvakinja. 2016. godine postala je igračica Fehervara KC gdje je provela dvije godine, a prošlu sezonu bila je viđena i na našim terenima jer je dio rumunjske ekipe SCM Craiove koja je u prošloj sezoni osvojila EHF Kup. Inače na poziciji desnog vanjskog Elena Gjeorgjievska bi ekipi Podravka Vegete mogla dati potrebnu agresivnost u obrani, a od izuzetnog je značenja i njezino veliko iskustvo nastupa u europskim natjecanjima.

Foto: Ivan Brkić