Djevojčice Podravke 3 (rođene 2006. i mlađe) su u nedjelju 08. ožujka 2020. u dvorani Srednje škole u Garešnici, odigrale 7. krug HRLD za djevojčice ”A” 2006. godište i mlađe s ekipama ŽRK Novska iz Novske i RK Garešnica iz Garešnice.

Pobjede u obje utakmice ostvarene su velikom razlikom u rezultatu, s ekipom Novske 29:13 i ekipom Garešnice 34:16.

Podravkine djevojčice čvrstom i pokretljivom obranom u obje utakmice na samom startu ostvaruju  4:0. Početnu prednost Koprivničanke zadržavaju, a do poluvremena ju povećavaju u obje utakmice na jedanaest golova prednosti (17:6 i 18:7). Druga poluvremena nastavljaju u istom ritmu. Igraju čvrsto i pokretljivo u obrani te protivničkim djevojčicama ne dozvoljavaju postizanje pogodaka, dok u napadu kroz kontru, polukontru i  raznovrsnim rješenjima u igri na punu zonu lako i brzo postižu zgoditke.

 

Rezultati utakmica:

Novska – Podravka 13 : 29 (6 : 17)

Podravka – Garešnica 34 : 16 (18 : 7)

 

Slike: Dražen Cvelber

Tekst: Nenad Smiljanec