Podravka Lino na treninguPripremajući se za nadolazeću sezonu, igračice Podravke Lino nastavile su s odigravanjem prijateljskih utakmica. U Koprivnici su, na svom parketu, ugostile u utorak i srijedu drugoligaške ekipe Pitomaču i Ivanić.

– Iako smo iz oba susreta izašli kao pobjednici, Linice su u svojoj igri prikazale još uvijek niz nedostataka. Previše promašaja i tehničkih pogrešaka, a u određenim trenucima i pomalo neorganizirano, djelovali smo u obje utakmice. Nedostaje nam značajniji doprinos igračica, koje su prošle sezone igrale u sastavu Podravke Lino, a koje bi se svojim iskustvom trebale isticati. Kako je do početka prvenstva ostalo tek desetak dana, predstoji nam razdoblje finalizacije forme i otklanjanje spomenutih nedostataka – kaže trener Podravke Lino Branko Krajačić.

Iduća na rasporedu, prijateljska je utakmica u Pitomači u subotu 17. rujna u 18 sati.

PRIJATELJSKE UTAKMICE

PODRAVKA LINO – PITOMAČA 33:31 (19:13)

KOPRIVNICA – Gimnazijska sportska dvorana. Gledatelja: 50. Sutkinje: Lorena Jurenec i Maja Vajdić (obje Koprivnica).

PODRAVKA LINO: Horvat (18+2): Široki 4(1), Krnjak, L. Kalaus 4(2), Zagorščak, Vuk, D. Kalaus 3(1), Dušak 4(1), Pejak, Maljak 3, Oremović 2, Valent, Slivar, Božić 3, Tvorić 4(1), Bogdanović 6(1). TRENER: Branko Krajačić.

PITOMAČA: Kovačić, Kodžaga, Špehar 5, Habijanić 1, Begović 7, Rep, Šimeta, Brcas, Kovač, Petković 1, Bosanac 1, Kožarić, Mioč 8, Šandor 8(3). TRENER: Ivan Meter.

SEDMERCI: Podravka Lino 10(7) Pitomača 5(3).

ISKLJUČENJA: Podravka Lino 4 minute (Zagorščak i Slivar po 2) Pitomača 6 minuta (Habijanić, Begović i Šandor po 2).

PODRAVKA LINO – IVANIĆ 31:29 (17:10)

KOPRIVNICA – Gimnazijska sportska dvorana. Gledatelja: 50. Sutkinje: Lorena Jurenec i Maja Vajdić (obje Koprivnica).

PODRAVKA LINO: Horvat (19+2), Široki 1, Krnjak, L. Kalaus 2, Zagorščak 2, Vuk,

D. Kalaus 10(2), Dušak 3(1), Pejak, Maljak 2, Oremović 1, Gašparić 1, Valent 1, Slivar1, Božić 3, Tvorić 2(1), Bogdanović 2(1). TRENER: Branko Krajačić.

IVANIĆ: Preske, Hren, Kukić 1, Benko, Damjanović 1, Čorlović 13, Krnjević 6, Pezić 3, Liška, Kurešić 5(2), Dolić, Štimac. TRENER: Hrvoje Feketić.

SEDMERCI: Podravka Lino 5(5) Ivanić 4(2).

ISKLJUČENJA: Podravka Lino 6 minuta (L. Kalaus, D. Kalaus i Bogdanović po 2), Ivanić 4 minute (Kukić 2+2).