Puno rada, treninga i pripreme je iza rukometašica Podravka Vegete koje će već u siječnju nastaviti svoj put na europskim rukometnim stazama. Kao što je ždrijeb odlučio, u grupu D EHF Cupa, natjecanja u kojem nastavlja RK Podravka Vegeta, smjestile su se španjolska Super Amara Bera Bera, danski Nykøbing Falster Håndbold i SCM Craiova koju je domaća publika imala prlike vidjeti na kvalifikacijskom turniru za ulazak u grupnu fazu EHF Lige prvakinja, kada su ih u pomalo dramatičnoj završnici rukometašice Podravka Vegete pobijedile i osigurale 12 jakih europskih utakmica. Svoj put su u utakmicama grupne faze EHF Lige prvakinja završile u studenom, a sada su pred vratima novi izazovi za ekipu i stožer. Sve su misli od prvog trenutka usmjerene na ispit koji će već za osam dana biti stavljen pred djevojke i to u Sportskoj dvorani Gimnazije Fran Galović Koprivnica. U prvoj utakmici će se pred domaćom publikom rukometašice Podravka Vegete suočiti sa španjolskom ekipom Super Amara Bera Bera, a ulaznice će uskoro biti dostupne na dobro poznatim mjestima o čemu ćemo Vas obavijestiti na vrijeme. Važna je informacija da će izravan prijenos utakmice biti u nedjelju, 6. siječnja, 2019. godine na 2. programu HRT-a s početkom u 17.55 sati.

RK Podravka Vegeta Györi ETO KC First Half 31 1600x1200