U Viborgu u veljači 2009. // Foto Ivo Čičin-MašanskerEuropska rukometna federacija objavila je datume i vrijeme odigravanja dvije kvalifikacijske utakmice za ulazak u grupnu fazu EHF kupa, što će ih odigrati danski Viborg i Podravka Vegeta. Utakmice će se igrati 11. studenoga u Danskoj i 18. studenoga u Koprivnici.

U stadionskoj dvorani u Viborgu utakmica će se, dakle, igrati u subotu 11. studenoga s početkom u 16 sati. Sudit će poljski suci Marek Baranowski i Bogdan Lemanowicz, a delegat EHF-a bit će Vladimir Jović (BiH).

U Koprivnici uzvrat je zakazan za subotu 18. studenoga u gimnazijskoj sportskoj dvorani s početkom od 18 sati. Sudit će nizozemski suci Ruud Geraets i Paul Geraets, a EHF delegat bit će Lars Berndtsson iz Švedske.

Na slici: Ekipa Podravke Vegete u Vejenu 15. veljače 2009. godine između dvije službene utakmice u Viborgu i Ikastu.