Ivan Brkić//RK Podravka

Nakon prošlotjednog okupljanja i jednodnevnog predaha u petak, vikend, a i početak novog trening tjedna izgledao je radno za ekipu Podravka Vegete. Pripreme za utakmicu 10. kola DELO Lige prvakinja su u tijeku, a rukometašice i stožer već u petak kreću put Danske. Povratak je ovo i natjecateljskog duha nakon poduže reprezentativne pauze. Fokus je na novim europskim izazovima, ali i onim u 1. HRL za žene. Prva europska utakmica je na rasporedu u subotu, 9. siječnja u Dvorani Idraetshal u Danskoj gdje će ekipu dočekati domaćin Odense Håndbold s početkom u 16. 00 sati. Utakmicu će prenositi Arena Sport televizija.

Ivan Brkić//RK Podravka

Suci u utakmici bit će Smailagić Sandro i Smailagić Andrej iz Švedske, a delegat utakmice bit će Danac Petersen Ole Frydkjär.

Dinamičan i zanimljiv trening imala je ekipa u popodnevnom terminu u SD Gimnazije Fran Galović Koprivnica, a kako je to izgledalo najbolje govore fotografije u nastavku.

Ivan Brkić//RK Podravka
Ivan Brkić//RK Podravka
Ivan Brkić//RK Podravka
Ivan Brkić//RK Podravka
Ivan Brkić//RK Podravka
Ivan Brkić//RK Podravka
Ivan Brkić//RK Podravka