Mlada kružna napadačica Elena Popović potpisala je ugovor na 2+1 godinu te ostaje igračica Podravka Vegete. Elena je svoje prve rukometne korake baš kao i Korina Karlovčan koju smo također objavili ovaj tjedan, napravila u Podravki. Ima tek 21 godinu i pred njom je još puno velikih utakmica koje nestrpljivo iščekuje. Ovo je njezina peta sezona u prvoj ekipi, a za to je vrijeme s klubom kojem je produžila vjernost osvojila tri prvenstvena naslova te jedan u Kupu. Ove sezone priželjkuje da oba domaća trofeja donesu u Koprivnicu. Elena je aktivna reprezentativka te je prošla kroz sve mlađe selekcije hrvatske reprezentacije s kojima je nastupila na Svjetskim i Europskim prvenstvima. 2021. je stigao poziv i za seniorsku reprezentaciju pa će zasigurno svoj reprezentativni put baš kao i ovaj klupski nastaviti uzlaznom putanjom. Sretni smo što će i Elena u narednim sezonama nositi dres Podravka Vegete.

Podravka je moj klub i veselim se i nadam se da ću tu u svom klubu moći pokazati što sve mogu. Zahvalna sam klubu na ukazanom povjerenju i veselim se novim pobjedama i dobrim utakmicama koje nas čekaju i u ovoj, ali i narednim sezonama – rekla je Popović za klupske stranice.