Kreativni natječaj koji je posljednja tri dana zaokupio mlade, ali i one malo starije navijačice i navijače završio je na današnjoj utakmici RK Podravka Vegete i Bera Bere. Prvu nagradu, mobitel, rukometnu loptu s potpisima svih igračica RK Podravka Vegete i poklon paket Podravke osvojila je četrnaestogodišnja Ema Pintarić koja je tekstom, ali i slikom koju je nacrtala, pokazala koliko voli svoj klub i oduševila komisiju koja je imala pune ruke posla jer je pristiglo više od 200 radova. 1. nagradu uručio je Mario Kralj vlasnik Hangara 18. Ostale nagrade, poklon pakete glavnog sponzora Podravke, je Kristini Petrić, Niki Stančin, Ines Mlatilik i Gabrijeli Markota uručila članica NO RK Podravke s.d.d. Marinka Akrap. Hvala svim navijačicama i navijačima na sudjelovanju i prekrasnim radovima, a već na sljedećoj domaćoj utakmici za vas spremamo novo iznenađenje.

1. nagrada-EMA PINTARIĆ

Ostali radovi koji su nagrađeni Podravkinim poklon paketima i majicama ELFS:

Ines Mlatilik

Kristina Petrić

Gabrijela Markota

Nika Stančin