Parovi EURO 2018Hrvatska ženska seniorska reprezentacija na Europskom prvenstvu 2018. koje će se održati u Francuskoj. igrat će u skupini s C u Montbéliardu s Mađarskom, Nizozemskom i Španjolskom.

Raspored utakmica:

1. kolo, u subotu 1. prosinca u 18 sati Hrvatska – Španjolska
2. kolo, u ponedjeljak 3. prosinca u 18 sati Hrvatska – Mađarska
3. kolo, u srijedau 5. prosinca u 18 sati Hrvatska – Nizozemska

Europsko prvenstvo 2018. godine održat će se 29. studenog do 16. prosinca. Gradovi domaćini su Pariz, Nancy, Nantes, Brest i Montbéliard. Pariz će biti domaćin završnice prvenstva, a Nantes i Nancy uz utakmice grupne faze bit će i domaćini drugog kuga natjecanja. Iz svake skupine u glavnu fazu natjecanja prolaze tri reprezentacije. Ako hrvatske rukometašice izbore drugi krug igrat će u Nancyju.