juniorke HRV SLOHrvatska ženska juniorska reprezentacija posljednje kratke pripreme prije odlaska na Europsko prvenstvo imat će 24. srpnja u Ivanić-Gradu, gdj će tog dana odigrati pripremnu utakmicu s juniorkama Srbije. Europsko juniorsko prvenstvo igrat će se od 26. srpnja do 6. kolovoza u Sloveniji, u Celju. U reprezentaciji su četiri igračice Podravke Vegete: Ećimović, Mrđen, Pavlović i Karlovčan.

Hrvatska je u skupini B i u prvoj fazi igrat će s Norveškom, Rusijom i Makedonijom: 27. srpnja u 17 sati s Makedonijom, 28. srpnja u 19 sati s Norveškom i 30. srpnja u 17 sati s Rusijom.

Na posljednje pripreme u Ivanić-Grad dolaze i na EP putuju:

Magdalena Ećimović, Korina Karlovčan, Lara Pavlović i Ivona Mrđen (Podravka Vegeta), Dora Lukić, Leonarda Kapetanović, Paula Adamić i Gabrijela Jurlin (sve Lokomotiva), Anna Dobrić i Antonela Kalčić (obje Zamet), Lucija Bešen (Sesvete Agroproteinka), Tena Japundža (Umag), Katja Mikolić (Arena), Magdalena Žderić (Dalmatinka), Josipa Kaselj (ŽRK Bjelovar) i Katarina Mrazović (Ivanić).

Pričuvne igračice:

Ivana Dundović, Marta Jurčić i Maja Visković (sve Zamet), Magdalena Horvat (Podravka Vegeta), Valentina Rajnović (Pitomača), Lea Beličev (Lokomotiva), Sandra Majetić (Union St. Polten Austria, Maja Mihalina (Đakovo), Lucija Ivičević (Dalmatinka), Nikolina Žderić (Dalmatinka), Lucija Zeba (Kozarmisleny) i Antonia Čivljak (Arena).

Stručni stožer:

Izbornik Ivan Jerković, trener Ante Burger, trener vratarki Goran Trajkovski, tehniko Iva Kanjugović i fizioterapeut Bojan Strelec.